0 212 485 00 11 0 533 378 70 32
Hakkımızda

Alfa ABS Plastik ve Metal Kaplama Ltd. Şti., Dış ticaret ve pazarlama alanındaki uzun yılların verdiği tecrübeyle ülkemize maksimum katkı sağlamak ve Türk ürünlerini yurt dışında hak ettiği yere getirmek amacıyla kurulmuştur. İthalat ve ihracat hedefiyle faaliyetlerine başlayan Alfa, ticaret geçmişi, dış ticaret bilgisi ve birçok ülkede oluşturduğu kalıcı dostluklar sayesinde hem kendi ürünlerini hem de çözüm ortağı tedarikçi birçok firmanın ürünlerini yurt içi ve dışına ihracat ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Güven ve kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibiyle çözüm ortaklarıyla dünya pazarında söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYON

Üretim yapılan her alanda, müşterilerin değişen ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında ürünler geliştirerek istikrarlı bir büyümeyle ülke değerlerine katkıda bulunmak. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyen ve dünya pazarında tercih edilen bir iş ortağı olmaktır.

VİZYON

Önceliğimiz müşteri odaklı çalışma prensibiyle; Değer yaratma, beklentilere güven ve istikrarla karşılık vermektir. İthalat ve ihracat alanında fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, müşterilerin memnuniyeti ön planda tutarak satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer almaktır.

Sektörler & Haberler
TEKLİF ALIN
Konuşmayı Başlatın
1
Merhaba
Powered by